vrijdag, juli 17, 2026

3716-busy-friday

Uploaded Image
Moeilijk te zien, maar vannacht hoorde ik iets vallen en een geruis erna… vanochtend zagen we een dikke tak, afgebroken van de atlasceder naast het huis hangen. Naarmate de dag vorderde gleed de tak nog meer omlaag. Hoe dan? Het was windstil?

Uploaded Image
De meisjes kwamen weer vroeg, en de enige plek die nog vrij was, was de tuintafel. Daar hebben we het atelier opgezet. Had nog wat lege schilderijtjes gevonden. 

Uploaded Image
Met de restjes heb ik nog wat kaarten getamponneerd met mijn nieuwe ronde schuimkwastjes. Altijd handig bij collage werk. Die met de streepjes zijn van de kleindochters. 

Uploaded Image
De dametjes gingen een opdracht uitvoeren. Die van vier fluistert in mijn oor: ik wil de kerstman tekenen. Ik fluister terug: nee, jôh. De opdracht werd: teken het vliegtuig waarmee jullie op vakantie gaan. Dit was haar resultaat. (Zoekplaatje: kerstman)

Uploaded Image
Resultaat van die van zes.

Uploaded Image

Resultaat van die van vier.
Oma is moe…

Geen opmerkingen: